31. Uluslararası Epilepsi Kongresi (IEC)
05 Eyl 2015

31. Uluslararası Epilepsi Kongresi (IEC)

 

Tarih: 5-9 Eylül 2015
Adres: Istanbul Lütfi Kırdar, International Convention and Exhibition Centre (ICEC) Ve Sergi Sarayı Gümüs Cad. No:4 34367 Harbiye, Istanbul, Turkey.
Websitesi:    http://www.epilepsyistanbul2015.org  

Kongre International Bureau for Epilepsy (IBE) ve International League Against Epilepsi (ILAE) tarafından organize edilmektedir.

Kongre katılımcıları son gelişmeler ve epilepsi çalışmaları hakkında bilgi almak, önde gelen epilepsi araştırmacıları ile buluşmak ve Istanbul'un eşsiz manzarlarını görmek için mükemmel bir imkan bulacaksınız.

Akademik oturumlar, tartışmalar, konferanslar, öğretim programları ve video konferans bilgilerinin içeren kongre bilimsel programına buradan ulaşabilirsiniz. Kongre Programı

Kongre sırasında, AVM Sağlık Hizmetleri ve distribütörü olduğumuz Neurosoft ile birlikte standımızda endüstriyel sergi düzenlenecektir. Bu sergide, listedeki tanılama ekipmanları mevcut olacaktır:

13b standımıza geldiğinizde, AVM Sağlık hşizmetleri genel müdürü Dr. Mehmet Yağmur ve Neurosoft şirketi satış departmanı yöneticisi Mr. Sergey Myslinskiy ile tanışabilir ve tüm sorularınıza cevap bulabilirsiniz.