orjinal-urun

Satış

Tıbbi cihaz sektörlerinde birçok dünya lideri markaların Türkiye distribütörü olarak hastanelere ve uzman kullanıcılara modern pazarlama anlayışı ve etkili stratejileri ile %100 müşteri odaklı, kaliteli hizmeti sunmaktayız.

Destek

Yüksek teknolojiyle donanımlı ürünler ve bilgi birikimi konusunda, uzman ekibimizle müşterilerine geniş zaman ayırarak en ince ayrıntısına kadar müşterilerinin sorularına net cevaplar ile çözüm bulmaktayız.

İnovasyon

Elit müşteri profiline sahip olarak satış sonrasında da kaliteden ödün vermemek için, teknik servis altında kendi VIP servisini kurmuş olup, distribütörlüğünü yaptığı tüm markalara uzman satış sonrası hizmetler ve teknik ekibi ile de 7/24 hizmet vermekteyiz.

Analiz

Sağlık projelerinde danışmanlık, analiz, fizibilite raporları hazırlanır. Nörofizyoloji Laboratuvarlarının proje halinde raporlaması yapılır

Demo

Tüm ürünlerin özelliklerini detaylı incelemek ve deneyebilmeniz için uzman ekiplerimiz ile çalıştığınız hastane, tıp merkezi veya muayenehaneniz de demo gösterim yapılır.  

Laboratuvar

Anahtar teslimi laboratuvar kurulumu yapılır. Projelerinizde yer alan Nörofizyoloji Sistemlerini her türlü ekipmanı ve süreçleri ile birlikte teslim ediyoruz.

Hizmetlerimizden memnun musunuz? Projeniz varsa veya Merhaba demek için!

 

Dünyanın En Büyük Uyku Laboratuvarı

36 Yataklı Uyku Merkezi

avmlogo

AVM Sağlık Sistemleri ürün ve hizmetleri konusunda ilgileniyor ve yeniliklerden haberdar olmak istiyorsanız; bizi takip edin...

encoksatan logo

orjinal-urun

İletişim

AVM Sağlık Hizmetleri Ltd. Şti.

Küçükbakkalköy Mh. Gül Ağacı Sk.
No:13 Ataşehir - İstanbul

Tel: +90 (216) 368 18 00
Faks: +90 (216) 368 19 00

E-posta: bilgi@avmsaglik.com.tr

© Copyright 2018 AVM Sağlık Ltd. Şti. Tüm Hakları Saklıdır. Designed by Joomshaper Powered by Joomla!